REJS PO WIELKICH JEZIORACH MAZURSKICH

Wielkie Jeziora Mazurskie to jeden z najatrakcyjniejszych krajobrazowo i turystycznie regionów Polski. Jest to największy w Polsce zespół połączonych kanałami jezior, które tworzą szlak wodny o niepowtarzalnym uroku. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich rozpoczyna na północy jezioro Mamry, które poprzez jezioro Kirsajty połączone jest z rozległym jeziorem Dargin. Dalej - płynąc na południe poprzez jezioro Kisajno - docieramy do jeziora Niegocin. Jezioro Niegocin przechodzi w jeziora rynnowe: Ryńskie, Tałty, Mikołajskie, Bełdany i Nidzkie, z którymi połączone jest układem kanałów i jezior rynnowych: Jagodne, Szymoneckie, Szymon, Tałtowisko. Na wschód od jeziora Mikołajskiego położone jest największe w Polsce jezioro Śniardwy. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich zamyka Jezioro Roś.

Termin rejsu:      22.06.2019 – 6.07.2019 

Cena:    2 300 zl / 2 tyg.

Cena zawiera:

  • czarter jachtu
  • posiłki przyrządzane wspólnie siłami załogi pod okiem doświadczonej kucharki
  • transport
  • opłaty portowe i paliwo do jachtów
  • opłaty za śluzowanie
  • opieka pedagoga, kapitana jachtowego i instruktora żeglarstwa
  • nauka żeglowania (bez egzaminu na patent)
  • zajęcia rekreacyjno-sportowe na lądzie

Cena nie zawiera:

ubezpieczenia, opłat za korzystanie z pryszniców i sanitariatów w mazurskich portach (w niemal wszystkich portach jest dostępny prysznic z ciepłą wodą. Naturalnie taka usługa kosztuje. Są to jednak ceny w granicach 10-15 złotych za kąpiel).

Nie ma również problemu z toaletami, które są dostępne we wszystkich portach. Czasami usługa ta kosztuje (ok.2zł.)

Nasz jacht wyposażony jest w toaletę chemiczną w osobnej kabinie.

Uczestnicy nie muszą posiadać żadnego doświadczenia ani wiedzy żeglarskiej. Impreza nie wymaga żadnego przygotowania i nie stwarza szczególnych wymogów dotyczących zdrowia i kondycji. Wymagane jest jedynie zaświadczenie lekarskie, że nie ma przeciwwskazań do udziału w rejsie.

Kontakt i zgłoszenia:
Marek Pańta  
tel. +48 660 46 86 81
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.